Doni woont op de mooiste plek in de hele wereld. Samen met de andere dinosaurussen leeft hij in een prachtige vallei vol kleurrijke bloemen. Door de vallei loopt een heldere rivier waarin Doni vaak gaat zwemmen. Maar op een dag wordt Doni wakker en staat zijn hele vallei onder water! Door de opwarming van de aarde zijn de poolkappen gesmolten en de dino’s moeten op zoek naar een nieuwe woonplaats. Maar niet iedereen wil de dinosaurussen in hun wereld opnemen. Kan jij Doni helpen om een nieuwe thuis te vinden?
De school is vlot te bereiken via de Hoogstraat, Papegaaistraat, of Oude Houtlei. De parking Ramen en de Sint-Michielsparking liggen op minder dan 800 meter wandelen.
Optimale bereikbaarheid met het openbaar vervoer. De school ligt op 2,2 km van het St-Pietersstation en er zijn verschillende tram- en bushaltes dichtbij de schoolpoort.
Goed voorbereid?
Wat neem ik mee?
Hoe verloopt mijn dag?
Heb ik recht op korting?
Met hoeveel zitten we in de groep?